2014. gads

Maijs:

Aprīlis:

Marts:

Februāris:

Janvāris:

2013. gads

Decembris:

Novembris:

Oktobris:

Septembris:

Jūnijs:

Sadarbībā ar LATVIJAS PIENU šis mēnesis ģimenes restorānā Hercogs tiek pasludināts par siera salātu mēnesi!

Tirdziņš

Maijs:

Aprīlis:

2013.gada 21. aprīlī no 12.00 līdz 14.00 mazie taurenīši un bitītes tiek gaidīti uz BĒRNU RĪTU!

2013. gada 14. aprīlī no plkst. 10-14 ģimenes restorānā ,,Hercogs” norisināsies Pavasara un Vasaras Sieviešu Apģērbu, Apavu un Mantu Andele, kurā varēsiet piedāvāt savu jaunu un lietotu apģērbu, apavus, dažādus aksesuārus, greznumlietiņas un citas mantas pavasarim un vasarai, kā arī lietas un apģērbu grūtniecēm. Dalības maksa 2.50 Ls.

Visus tirgoties gribētājus aicinu pieteikties pa e-pastu c.sanita@inbox.lv līdz 08.04.

Marts:

Februāris:

Janvāris:

2012. gada pasākumi

Junijs:

Maijs:

Labestības Stundas Jelgavā jau sesto gadu!!!

Labestības diena ir kļuvusi par simbolu cilvēku sirsnībai un iejūtībai, tā ir kļuvusi par mūsu labestības svētkiem! Jau sesto gadu kopīgā LNT, Ziedot.lv, Swedbank, Rimi un tautas akcijā slimo bērnu ģimenēm sniedzam cerību dzirdēt, redzēt, staigāt un dzīvot. Līdz šim kopā esam palīdzējuši 255 bērniem. Paldies visiem labajiem un atsaucīgajiem cilvēkiem, kuri nepalika vienaldzīgi un ar saviem ziedojumiem palīdzēja sasniegt bērnu un viņu vecāku sapņus – izveseļoties!

2012.gada Labestības dienā palīdzību gaida bērni, kuriem ir nepieciešama mūsu palīdzība. Lai Dāvis (11 gadi) dzīvotu, Niks (15 gadi) staigātu, Timurs (10 gadi) un Deniss (6 gadi) redzētu un dzirdētu, Linda (6 gadi) runātu, ir nepieciešami 27 428 lati! Labdarības akcijas galvenais mērķis ir uzlabot šo smagi slimo bērnu dzīves kvalitāti un palīdzēt dzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauti valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad jelgavnieki atbalstīs akciju Labestības Diena. Akcijas noslēguma dienā - 27.maijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00 Swedbank filiāles „Hercogs” kolektīvs, biedrība „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS” laukumā pie biznesa centra „Zemgale” Pasta ielā 47 aicina jelgavniekus uz Labestības Dienas Koncertu, lai atbalstītu LNT, Ziedot.lv un Swedbank rīkoto akciju „Labestības Diena”, kuras laikā tiks piedāvāta iespēja  ziedot bērnu ārstēšanai – izdevumiem, ko nesedz valsts apmaksātā programma.

Labestības Dienas akcijas noslēgumā – š.g. 27.maijā pie Swedbank filiāles „Hercogs” Pasta ielā 47 no pl.12.00 līdz pl.15.00 notiks Labestības stundas. Pasākumu vadīs Gints Romulis un Jolanta Kupriša. Koncertā piedalās grupas „Tirkīzband” solisti, Jelgavas pašdarbnieku pulciņi, ansambļi, muzikālās, teātra un deju studijas tādas kā Ingūnas Cines muzikālā studija, klubs „Vēstnieki”, solisti Elīza Cukere un Eduards Grundmanis (muzikālā studija „Solo”), Jelgavas Pensionāru vokālais ansamblis, Jelgavas Kristīgie jaunieši, sarīkojumu deju dejotāji, Jelgavas Mūzikas skolas audzēkņi, Jelgavas Studentu teātris, Ozolnieku novada bērnu un jauniešu muzikālais teātris „Nianse” un citi. Sacensties varēs Labestīgajās stafetēs kopā ar biedrības „Par zaļo enerģiju Latvijai” jauniešiem. Kopumā Jelgavas pasākumā ir iesaistītas vairāk kā 20 organizācijas, tajā skaitā brīvprātīgie jaunieši un pilsētas iedzīvotāji.

Ziedot bērnu veselībai iespējams portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs Swedbank filiālēs, Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā. Arī šogad Jelgavas pilsētā ir izvietotas kastītes ziedojumiem ne tikai Rimi un Supernetto veikalos, bet arī kafejnīcā “Zemnieka cienasts” , bistro “Silva” , veikalos “Kanclers” (Katoļu iela 7) un “Kanclera Nams” (Pasta ielā 51/7), būvmateriālu veikalā “MNL” Jelgavas Reģionālajā Tūrisma informācijas centrā, Zemgales Olimpiskajā centrā.

Pasākuma ietvaros brīvprātīgie ar atpazīstamības zīmēm piedāvās iespēju ziedot sekojošās vietās:

1)      19.05.2012 Muzeju nakts pasākumu laikā Jelgavas pilsētā;

2)      26.05.2012 Hercoga Jēkaba laukumā Jelgavas pilsētas svētku laikā;

3)      27.05.2012 pie AS „Swedbank” „Labestības Diena” noslēguma koncerta laikā un Jelgavas pilsētā laikā no pl.11.00. – 15.00.

Apliecinām, ka visi saziedotie līdzekļi pēc tam pilnā apmērā tiks ieskaitīti fonda „Ziedot” bankas kontā. Atbildīgās personas par pasākuma norisi un brīvprātīgajiem, kas ar atpazīstamības zīmēm piedāvās iespēju ziedot, ir Zinta Skangale, AS Swedbank filiāles „Hercogs” vadītāja un Inga Baļe, biedrības „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS” valdes priekšsēdētāja.

Pasākuma noslēgumā arī ir plānots atjaunot  Labestības Dienas puķu dobi, kas veidota sirds formā, un ir kā atgādinājums pilsētas iedzīvotājiem, ka Jelgavu rotā ziedi par godu Labiem Darbiem.

———————————————————————————————————————————————————

——————————————————————————————————————————————————-

Šī gada 13. maijā ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) no plkst. 12.00-14.00 norisināsies Mātes dienas Bērnu rīts. Dalības maksa 1 Ls. Sejiņu krāsošana 0.5 Ls.

Pirmo reizi Mātes diena maija otrajā svētdienā tika svinēta 1908. gadā Amerikā, kad svētdienas skolas skolotāja Anna Rīsa Džārvisa no Rietumvirdžīnijas, godinot savu māti, rīkoja baznīcu dievkalpojumus. Taču mātes godināšanas svētki tiem pieminēti jau vēstures liecībās par senajiem grieķiem. Šo dienu Latvijā sāka svinēt jau pirms 90 gadiem, t.i., 1922. gadā un to rīkoja draudzes un biedrības. Ar 1934. gadu arī mūsu zemē Mātes dienu svin maija otrajā svētdienā, kad māti piemin un godā arī citās valstīs.

Ģimenes restorānā „Hercogs” Mātes dienā ciemos tiek gaidīti visu vecumu bērni kopā ar vecākiem, lai kopīgi veidotu skaistu dāvaniņu mammai, samīļotu mūsu māmiņas un kopā ar viņām piedalītos dažādās rotaļās un spēlēs. Materiālus dāvaniņām šoreiz sarūpējis www.partyshop.lv – kārtīga ballīte!

Bērni tiek aicināti atnākt kopā ar savām māmiņām un vecmāmiņām un, protams, tētiem, lai kopā pavadītu dienu un radītu viņām prieku.

Mātes dienas bērnu rīts ir sezonas noslēguma pasākums, nākamais Bērnu rīts ģimenes restorānā „Hercogs” paredzēts septembrī.

Informācija Bērnu apģērbu un mantu Tirdziņu interesentiem! Tirdziņš paredzēts 20. maijā no plkst. 11.00–15.00. Tirgotāju pieteikšanās līdz 11. maijam rakstot uz e-pastu Jolanta.kuprisa@inbox.lv.

Aprilis:

Šī gada 15. aprīlī ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) no plkst. 12.00-14.00 notiks Pavasara Bērnu rīts. Lieldienu atskaņās paredzētas dullības par un ap olām dažādās rotaļās un stafetēs. Dalības maksa 1 Ls. Sejiņu krāsošana 0.5 Ls.

Ciemos tiek gaidīti visu vecumu bērni kopā ar vecākiem, lai kopīgi veidotu skaistu darbiņu un piedalītos dažādās izdarībās par un ap olām. Materiālus darbiņam un dāvaniņas šoreiz sarūpējis „Kanclera NAMS”. Bērni tiek aicināti atnest visskaistāko olu „Skaisto olu izstādei”. Skaistākās olas īpašnieks saņems dāvanu no ģimenes restorāna „Hercogs”. Informācija Bērnu apģērbu un mantu Tirdziņu interesentiem! Tirdziņš paredzēts 20. maijā no plkst. 11.00–15.00.  Tirgotāju pieteikšanās līdz 11. maijam rakstot uz e-pastu Jolanta.kuprisa@inbox.lv.

——————————————————————————————————————————————————-

Marts:

No 11.-18. martam notika interneta balsojums mājas lapā: www.draugiem.lv/bernuritijelgava par Bērnu rīta 2. dzimšanas dienā tapušajiem darbiņiem.

Interneta balsojumā visvairāk balsis ieguvis Ernesta Jansona darbiņš = 291!!! APSVEICAM!!! (test) Ernests kopā ar ģimeni saņem dāvanu karti 10Ls vērtībā no ģimenes restorāna “Hercogs”.
Paldies visiem zīmējumu autoriem par piedalīšanos! Paldies visiem, kuri piedalījās balsošanā un esam noteikuši vienu lapas www.draugiem.lv/bernuritijelgava sekotāju – balsotāju, kurš arī saņem dāvanu no ģimenes restorāna “Hercogs”.
Un tā ir Ieva Šveriņa (gift)

—————————————————————————————————————————————————-

2012. gada 18. martā no plkst. 11.00 – 15.00 ģimenes restorānā „Hercogs” norisināsies jau piektais Bērnu apģērbu un mantu Tirdziņš, kurā varēs iegādāties jaunu un lietotu apģērbu un apavus bērniem, lietas grūtniecēm, dažādus aprūpes piederumus, kā arī darbosies stūrītis DĀVINU.

Mammas piedāvās lietotu un jaunu apģērbu un apavus bērniem no dzimšanas līdz aptuveni 10 gadiem, arī dažādu pazīstamu zīmolu drēbes. Tirdziņā varēs iegādāties dažādus bērnu aprūpes piederumus, piemēram, autokrēsliņus, ratus, aktivitātes centrus, pakaviņu, rotaļlietas un spēles, izlaiduma kleitiņas pamatskolniecēm u.c. Tā kā mammas ir bezgala radošas, tad tirdziņā varēs iegādāties arī pašizgatavotas greznumlietiņas un rotas kā lielām tā mazām meitenēm!

Būs arī stūrītis DĀVINU, kurā mammas atstās bērnu un pieaugušo apģērbu, aprūpes piederumus un mantas, cilvēkiem, kuriem tās varētu noderēt vairāk. Saziedotās lietas tiks nogādātas Bērnu fonda Jelgavas nodaļai Stacijas ielā 13. Ja arī jums ir apģērbi un lietas, kuras vairs nelietojat, aicinām tās nogādāt pa tiešo Bērnu fondam.

Aicinām laicīgi un par lētāku naudiņu sarūpēt saviem mazuļiem pavasara apģērbu un apavus apmeklējot Bērnu apģērbu un mantu Tirdziņu!

Sakarā ar lielo tirgoties gribētāju interesi, dalībnieku skaits 18. marta tirdziņam jau ir nokomplektēts. Paldies visiem interesentiem par atsaucību un interesi. Rakstot uz e-pastu Jolanta.kuprisa@inbox.lv ir iespēja pieteikties jaunumiem, caur tiem būs iespēja uzzināt par aktuālajiem pasākumiem – Bērnu rītiem un Tirdziņiem ģimenes restorānā „Hercogs”.

Atgādinājums: šo svētdien 11. martā ģimenes restorānā „Hercogs” no plkst. 12.00-14.00 notiks Bērnu rīta 2. dzimšanas dienas svinības! Bērnu rīts aicina savus draugus uz kūku un jautrām rotaļām! Informācija: http://www.draugiem.lv/bernuritijelgava

Šī gada 11. martā ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) no plkst. 12.00-14.00 tiks svinēta Bērnu rīta 2. dzimšanas diena. Pasākuma ietvaros bērni kopā ar pasākuma vadītājām ies rotaļās, veidos darbiņu, dejos un cienāsies ar svētku kūku. Dalības maksa 1 Ls. Sejiņu krāsošana 0.5 Ls.

Ciemos tiek gaidīti visu vecumu bērni kopā ar vecākiem, lai kopīgi svinētu Bērnu rīta 2. jubileju! Dāvaniņas visiem mazajiem ciemiņiem sarūpējis www.partyshop.lv – kārtīga ballīte!

—————————————————————————————————————————————————–

Februaris:

Janvaris:

Decembris:

Novembris:

Oktobris:

Septembris:

Junijs:

Maijs:

Šī gada 3. maijā no plkst. 18.00-20.00 ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) sadarbībā ar Tupperware tiek rīkots bezmaksas pasākums Kulinārijas idejas bērnu ballītēm. Tā ietvaros atnākušie dalībnieki iemācīsies gatavot rauga mīklas zvēriņus. Pieteikšanās līdz 2. maijam rakstot uz e-pastu jolux@inbox.lv.

Savukārt, 7. un 21. maijā no plkst. 10.30-12.00 ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) tiek organizētas radošās nodarbības bērniem vecumā no 3-11 gadiem. Pirmajā sestdienā tiks veidoti apsveikumi Mātes dienā un nākamajā reizē paredzēts kāds pārsteigums. Dalības maksa 1.5 Ls, materiāli iekļauti cenā.

11. maijā no plkst. 18.00-20.30 ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) paredzēta pirmā ēdienu gatavošanas un degustēšanas meistarklase. Nodarbību vadīs ģimenes restorāna „Hercogs” īpašnieks – šefpavārs Andris Rūmītis. Viņš stažējies amerikāņu restorānā Itālijā un vienā no pasaules labākajiem restorāniem – „Michelin” Francijā. Tiks gatavoti pieci dažādi ēdieni – humusa lavašs, uzkoda – grilēti cukini ar kazas sieru un pesto, veselīgi salāti ar sēklām un interesantiem dārzeņiem, gaspačo zupa un bezalkoholiskais vasaras kokteilis. Meistarklases beigās uz jaukām vakariņām – pagatavoto ēdienu degustāciju tiek aicināts meistarklases dalībnieka viesis. Dalības maksa 15 Ls. Pieteikšanās līdz 6. maijam rakstot uz e-pastu jolux@inbox.lv.

15. maijā no plkst. 11.00-14.00 ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) notiks Bērnu rīts ar Kukainīšiem. Mārītes, spārītes un taurentiņi no 11.00-12.00 ciemos gaidīs mazākos bērniņus vecumā līdz 4 gadiem un no 12.00-14.00 lustēsies kopā ar 4-10 gadus veciem bērniem. Veidosim kādu jauku darbiņu, iesim, diesim, smiesim un uzēdīsim kādu našķi! Dalības maksa 1 Ls, sejiņu krāsošana 0.5 Ls.

18. un 25. maijā no plkst. 18.00-19.30 ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) Radošās domuklases – filcēšana sausajā un slapjajā tehnikā iesācējiem. Nodarbības vadīs Ieva Rasne. Dalības maksa 6 Ls, cenā iekļauti materiāli, tēja/kafija un kāds gardumiņš. Pieteikšanās uz e-pastu jolux@inbox.lv līdz 17. un 24. maijam.

22. maijā no plkst. 10.00-15.00 ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) jau trešais Bērnu apģērbu un mantu Tirdziņš. Jaunas, lietotas un pašu gatavotas lietas dažādu vecumu bērniem un topošajām māmiņām. Vecāki tiek aicināti atnest pašiem vairs nevajadzīgās mantas (apģērbu, apavus u.c.) un nodot tās labdarībai atstājot stūrītī DĀVINU. Tirdziņa dalībniekiem lūgums pieteikties rakstot uz e-pastu jolux@inbox.lv līdz 17. maijam.

Aprīlis: