2012. gads

Labestības Stundas Jelgavā jau sesto gadu

Labestības diena ir kļuvusi par simbolu cilvēku sirsnībai un iejūtībai, tā ir kļuvusi par mūsu labestības svētkiem! Jau sesto gadu kopīgā LNT, Ziedot.lv, Swedbank, Rimi un tautas akcijā slimo bērnu ģimenēm sniedzam cerību dzirdēt, redzēt, staigāt un dzīvot. Līdz šim kopā esam palīdzējuši 255 bērniem. Paldies visiem labajiem un atsaucīgajiem cilvēkiem, kuri nepalika vienaldzīgi un ar saviem ziedojumiem palīdzēja sasniegt bērnu un viņu vecāku sapņus – izveseļoties!

2012.gada Labestības dienā palīdzību gaida bērni, kuriem ir nepieciešama mūsu palīdzība. Lai Dāvis (11 gadi) dzīvotu, Niks (15 gadi) staigātu, Timurs (10 gadi) un Deniss (6 gadi) redzētu un dzirdētu, Linda (6 gadi) runātu, ir nepieciešami 27 428 lati! Labdarības akcijas galvenais mērķis ir uzlabot šo smagi slimo bērnu dzīves kvalitāti un palīdzēt dzīvot pēc iespējas pilnvērtīgāku dzīvi. Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauti valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

Turpinot iesākto tradīciju, arī šogad jelgavnieki atbalstīs akciju Labestības Diena. Akcijas noslēguma dienā - 27.maijā no plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00 Swedbank filiāles „Hercogs” kolektīvs, biedrība „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS” laukumā pie biznesa centra „Zemgale” Pasta ielā 47 aicina jelgavniekus uz Labestības Dienas Koncertu, lai atbalstītu LNT, Ziedot.lv un Swedbank rīkoto akciju „Labestības Diena”, kuras laikā tiks piedāvāta iespēja  ziedot bērnu ārstēšanai – izdevumiem, ko nesedz valsts apmaksātā programma.

Labestības Dienas akcijas noslēgumā – š.g. 27.maijā pie Swedbank filiāles „Hercogs” Pasta ielā 47 no pl.12.00 līdz pl.15.00 notiks Labestības stundas. Pasākumu vadīs Gints Romulis un Jolanta Kupriša. Koncertā piedalās grupas „Tirkīzband” solisti, Jelgavas pašdarbnieku pulciņi, ansambļi, muzikālās, teātra un deju studijas tādas kā Ingūnas Cines muzikālā studija, klubs „Vēstnieki”, solisti Elīza Cukere un Eduards Grundmanis (muzikālā studija „Solo”), Jelgavas Pensionāru vokālais ansamblis, Jelgavas Kristīgie jaunieši, sarīkojumu deju dejotāji, Jelgavas Mūzikas skolas audzēkņi, Jelgavas Studentu teātris, Ozolnieku novada bērnu un jauniešu muzikālais teātris „Nianse” un citi. Sacensties varēs Labestīgajās stafetēs kopā ar biedrības „Par zaļo enerģiju Latvijai” jauniešiem. Kopumā Jelgavas pasākumā ir iesaistītas vairāk kā 20 organizācijas, tajā skaitā brīvprātīgie jaunieši un pilsētas iedzīvotāji.

Ziedot bērnu veselībai iespējams portālā Ziedot.lv, zvanot uz labdarības tālruni 90006383 (1 lats), kā arī ziedojumu kastītēs Swedbank filiālēs, Rimi un Supernetto veikalos visā Latvijā. Arī šogad Jelgavas pilsētā ir izvietotas kastītes ziedojumiem ne tikai Rimi un Supernetto veikalos, bet arī kafejnīcā “Zemnieka cienasts” , bistro “Silva” , veikalos “Kanclers” (Katoļu iela 7) un “Kanclera Nams” (Pasta ielā 51/7), būvmateriālu veikalā “MNL” Jelgavas Reģionālajā Tūrisma informācijas centrā, Zemgales Olimpiskajā centrā.

Pasākuma ietvaros brīvprātīgie ar atpazīstamības zīmēm piedāvās iespēju ziedot sekojošās vietās:

1)      19.05.2012 Muzeju nakts pasākumu laikā Jelgavas pilsētā;

2)      26.05.2012 Hercoga Jēkaba laukumā Jelgavas pilsētas svētku laikā;

3)      27.05.2012 pie AS „Swedbank” „Labestības Diena” noslēguma koncerta laikā un Jelgavas pilsētā laikā no pl.11.00. – 15.00.

Apliecinām, ka visi saziedotie līdzekļi pēc tam pilnā apmērā tiks ieskaitīti fonda „Ziedot” bankas kontā. Atbildīgās personas par pasākuma norisi un brīvprātīgajiem, kas ar atpazīstamības zīmēm piedāvās iespēju ziedot, ir Zinta Skangale, AS Swedbank filiāles „Hercogs” vadītāja un Inga Baļe, biedrības „Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS” valdes priekšsēdētāja.

Pasākuma noslēgumā arī ir plānots atjaunot  Labestības Dienas puķu dobi, kas veidota sirds formā, un ir kā atgādinājums pilsētas iedzīvotājiem, ka Jelgavu rotā ziedi par godu Labiem Darbiem.

—————————————————————————————————————————————————–Šī gada 13. maijā ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) no plkst. 12.00-14.00 norisināsies Mātes dienas Bērnu rīts. Dalības maksa 1 Ls. Sejiņu krāsošana 0.5 Ls.

Pirmo reizi Mātes diena maija otrajā svētdienā tika svinēta 1908. gadā Amerikā, kad svētdienas skolas skolotāja Anna Rīsa Džārvisa no Rietumvirdžīnijas, godinot savu māti, rīkoja baznīcu dievkalpojumus. Taču mātes godināšanas svētki tiem pieminēti jau vēstures liecībās par senajiem grieķiem. Šo dienu Latvijā sāka svinēt jau pirms 90 gadiem, t.i., 1922. gadā un to rīkoja draudzes un biedrības. Ar 1934. gadu arī mūsu zemē Mātes dienu svin maija otrajā svētdienā, kad māti piemin un godā arī citās valstīs.

Ģimenes restorānā „Hercogs” Mātes dienā ciemos tiek gaidīti visu vecumu bērni kopā ar vecākiem, lai kopīgi veidotu skaistu dāvaniņu mammai, samīļotu mūsu māmiņas un kopā ar viņām piedalītos dažādās rotaļās un spēlēs. Materiālus dāvaniņām šoreiz sarūpējis www.partyshop.lv – kārtīga ballīte!

Bērni tiek aicināti atnākt kopā ar savām māmiņām un vecmāmiņām un, protams, tētiem, lai kopā pavadītu dienu un radītu viņām prieku.

Mātes dienas bērnu rīts ir sezonas noslēguma pasākums, nākamais Bērnu rīts ģimenes restorānā „Hercogs” paredzēts septembrī.

Informācija Bērnu apģērbu un mantu Tirdziņu interesentiem! Tirdziņš paredzēts 20. maijā no plkst. 11.00–15.00. Tirgotāju pieteikšanās līdz 11. maijam rakstot uz e-pastu Jolanta.kuprisa@inbox.lv.

——————————————————————————————————————————————————

Šī gada 15. aprīlī ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) no plkst. 12.00-14.00 notiks Pavasara Bērnu rīts. Lieldienu atskaņās paredzētas dullības par un ap olām dažādās rotaļās un stafetēs. Dalības maksa 1 Ls. Sejiņu krāsošana 0.5 Ls.

Ciemos tiek gaidīti visu vecumu bērni kopā ar vecākiem, lai kopīgi veidotu skaistu darbiņu un piedalītos dažādās izdarībās par un ap olām. Materiālus darbiņam un dāvaniņas šoreiz sarūpējis „Kanclera NAMS”.

Bērni tiek aicināti atnest visskaistāko olu „Skaisto olu izstādei”. Skaistākās olas īpašnieks saņems dāvanu no ģimenes restorāna „Hercogs”.

Informācija Bērnu apģērbu un mantu Tirdziņu interesentiem! Tirdziņš paredzēts 20. maijā no plkst. 11.00–15.00. Tirgotāju pieteikšanās līdz 11. maijam rakstot uz e-pastu Jolanta.kuprisa@inbox.lv.

—————————————————————————————————————————————————–

Bērnu rīta 2. dzimšanas dienas svinību laikā, bērni radīja darbiņus, kuri piedalījās interneta balsošanā laika posmā no 11. -18. martam mājas lapā:

http://www.draugiem.lv/bernuritijelgava/gallery/index?aid=39189008

Noskaidroti uzvarētāji:

Ernesta darbiņš ieguva 291 balsi

Ērika darbiņš ieguva 139 balsis

Agneses darbiņš ieguva 106 balsis.

Ernests kopā ar ģimeni saņems dāvanu karti 10Ls vērtībā no ģimenes restorāna “Hercogs”.

Ar izlozes rīka palīdzību tika arī noteikts viens lapas www.draugiem.lv/bernuritijelgava sekotājs-balsotājs, kurš arī iegūs balvu no “Hercoga” un tā ir Ieva Šverina.

Paldies visiem darbiņu autoriem par izdomu un pacietību rezultātu gaidīšanā. Paldies visiem interneta balsotājiem!

Tiekamies jau nākamajā pasākumā – Lieldienu Bērnu rītā 15. aprīlī no 12-14.

——————————————————————————————————————————————————

Šī gada 11. martā ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) no plkst. 12.00-14.00 tiks svinēta Bērnu rīta 2. dzimšanas diena. Pasākuma ietvaros bērni kopā ar pasākuma vadītājām ies rotaļās, veidos darbiņu, dejos un cienāsies ar svētku kūku. Dalības maksa 1 Ls. Sejiņu krāsošana 0.5 Ls.

Ciemos tiek gaidīti visu vecumu bērni kopā ar vecākiem, lai kopīgi svinētu Bērnu rīta 2. jubileju! Dāvaniņas visiem mazajiem ciemiņiem sarūpējis www.partyshop.lv – kārtīga ballīte!

——————————————————————————————————————————————————


Šī gada 18. martā no plkst. 11.00 – 15.00 ģimenes restorānā „Hercogs” norisināsies jau piektais Bērnu apģērbu un mantu Tirdziņš, kurā varēs iegādāties jaunu un lietotu apģērbu un apavus bērniem, lietas grūtniecēm, dažādus aprūpes piederumus, kā arī darbosies stūrītis DĀVINU.

Mammas piedāvās lietotu un jaunu apģērbu un apavus bērniem no dzimšanas līdz aptuveni 10 gadiem, arī dažādu pazīstamu zīmolu drēbes. Tirdziņā varēs iegādāties dažādus bērnu aprūpes piederumus, piemēram, autokrēsliņus, ratus, aktivitātes centrus, pakaviņu, rotaļlietas un spēles, izlaiduma kleitiņas pamatskolniecēm u.c. Tā kā mammas ir bezgala radošas, tad tirdziņā varēs iegādāties arī pašizgatavotas greznumlietiņas un rotas kā lielām tā mazām meitenēm!

Būs arī stūrītis DĀVINU, kurā mammas atstās bērnu un pieaugušo apģērbu, aprūpes piederumus un mantas, cilvēkiem, kuriem tās varētu noderēt vairāk. Saziedotās lietas tiks nogādātas Bērnu fonda Jelgavas nodaļai Stacijas ielā 13. Ja arī jums ir apģērbi un lietas, kuras vairs nelietojat, aicinām tās nogādāt pa tiešo Bērnu fondam.

Aicinām laicīgi un par lētāku naudiņu sarūpēt saviem mazuļiem pavasara apģērbu un apavus apmeklējot Bērnu apģērbu un mantu Tirdziņu!

Sakarā ar lielo tirgoties gribētāju interesi, dalībnieku skaits 18. marta tirdziņam jau ir nokomplektēts. Paldies visiem interesentiem par atsaucību un interesi. Rakstot uz e-pastu Jolanta.kuprisa@inbox.lv ir iespēja pieteikties jaunumiem, caur tiem būs iespēja uzzināt par aktuālajiem pasākumiem – Bērnu rītiem un Tirdziņiem ģimenes restorānā „Hercogs”.


Šī gada 19. februārī ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) norisināsies Balonu Bērnu rīts. Pasākuma ietvaros bērni kopā ar jaukajām pasākuma vadītājām darbosies ar un ap baloniem. Dalības maksa 1 Ls. Sejiņu krāsošana 0.5 Ls.

No plkst. 12.00-14.00 ciemos tiek gaidīti visu vecumu bērni kopā ar saviem vecākiem, lai veidotu skaistu darbiņu, piedalītos balonu spēlēs, rotaļās un stafetēs. Būs iespēja tikt arī pie apgleznotas sejiņas.

Paldies „Kanclera NAMAM” par daudzajiem skaistajiem baloniem! Pasākuma vadītājas būs parūpējušās arī par gardiem pārsteigumiem.

——————————————————————————————————————————————————

Pateicoties vairākām privātpersonām, ģimenes restorāna «Hercogs» īpašniekam Andrim Rūmītim un kādas Rīgas tipogrāfijas īpašniekam Danielam, veiksmīgi savākti naudas līdzekļi četrgadīgā Arnolda Kaļinka ārstēšanai.

Dažus mēnešus pēc Arnolda piedzimšanas vecāki sāka pamanīt, ka ar mazuli kaut kas nav tā kā vajag un Arnolda ķermeņa labā puse nav tik labi attīstīta kā kreisā. Pēc vairākiem izmeklējumiem, gadu vecajam Arnoldam galvā ārsti atklāja asins izplūdumu, bet četros gados – bērnu cerebrālo trieku.

«Gadu atpakaļ pēc paziņu un ārstu ieteikumiem bijām Odesā, kur Arnolds izgāja desmit dienu delfīnterapijas kursu. Pēc šīs terapijas, kas efektīvi ārstē bērnu autismu, cerebrālo trieku, psihiskās un runas attīstības traucējumus un daudzas citas slimības, Arnolda veselība krietni uzlabojās un šogad maijā, pateicoties saziedotiem līdzekļiem, mums atkal būs iespēja doties uz Odesu,» stāsta Arnolda tēvs Andris Kaļinks.

Savukārt Latvijas Sarkanā krusta Jaunatnes Jelgavas nodaļas vadītājs Māris Liscovs atklāj, ka aptuveni marta sākumā tiks vākti līdzekļi cita bērna veselības stāvokļa uzlabošanai.

«Janvāris uzņēmējiem ir grūtākais mēnesis un, iespējams, aukstuma dēļ, šogad tas bija vēl grūtāks, bet, kamēr es esmu Jelgavā, janvāris būs labdarības mēnesis un tiks veikti labi darbi,» rezumēja A.Rūmītis.

Iepriekš:

Palīdzēsim mazajam Arnoldam!

Pārpublicēts no: http://jelgavniekiem.lv/?act=4&art=2…

2011. gads

Šī gada 11. decembrī ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) norisināsies Piparkūku Bērnu rīts. Pasākuma ietvaros bērni kopā ar Piparkūku meitenēm paši ceps un rotās gardas piparkūkas, ka arī piedalīsies jautrās rotaļās. Dalības maksa 1 Ls. Sejiņu krāsošana 0.5 Ls.

No plkst. 12.00-14.00 ciemos tiek gaidīti visu vecumu bērni kopā ar saviem vecākiem, lai paši veidotu un rotātu gardas piparkūkas. Piparkūku meitenes vadīs arī jautras rotaļas. Būs iespēja tikt arī pie apgleznotas sejiņas.

Paldies konditorejai „Dzirkstele” par piparkūku mīklu un rotājumiem nepieciešamo. Dāvaniņas aktīvākajiem un atraktīvākajiem bērniem no mammamuntetiem.lv.


Šī gada 9. oktobrī ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava) norisinājās Zaļais Bērnu rīts. Bērni kopā ar Ezīti Jostiņu no dažādām nevajadzīgām lietām veidoja darbiņus „Iedves otro elpu”, skatījās filmiņas par atkritumu šķirošanu un piedalījās rotaļās.

No plkst. 11.00-12.00 ciemos tika sagaidīti paši mazākie bērniņi vecumā no 1 līdz 3 gadiem. Bērni kopā ar vecākiem izveidoja mūzikas instrumentu un piedalījās attīstošās rotaļās.

No plkst. 12.00-14.00 aktivitātēs piedalījās bērni vecumā no 3-10 gadiem. Šoreiz bērni veidoja interesantu darbiņu no dažādiem materiāliem, kuri citos apstākļos tiktu izmesti – no šī fantāzijas lidojuma radās gan eži, gan sveces, gan cilvēciņi, gan koki un citas interesantas lietas.

Pie bērniem ciemos ieradās Ezītis Jostiņš. Par godu viņa atnākšanai un rūpēm par apkārtējo vidi bērni bija saģērbušies zaļās drēbēs un atnesa izlietotās baterijas, kuras tika ievietotas speciālajā konteinerā. „Ļoti jauki, ka tiek rīkoti šādi tematiskie pasākumi maziem bērniem. Jo ātrāk bērnus iepazīstina ar tādām svarīgām lietām kā, piemēram, atkritumu šķirošana, jo ātrāk veidojas personības, kuras ir spējīgas izvēlēties un rīkoties atbildīgi,” spriež Ezīša Jostiņa draudzene Velga Vilciņa, biedrības “Latvijas Zaļā Josta” Valdes priekšsēdētāja.

Lai padarītu sarežģīto atkritumu šķirošanas jautājumu skaidrāku mazajiem, tika rādītas filmiņas „Dāvana”, „Saruna” un „Bateriju Ceļš”. Dāvaniņas bērniem sarūpēja „Zaļā Josta”.

Šī gada 11. septembrī ģimenes restorānā „Hercogs” (Kr. Barona 3, Jelgava), atzīmējot Tēva dienu, norisinājās šīs sezonas pirmais Bērnu rīts. Šoreiz vairāk nekā 20 atnākušie bērni paši gatavoja gardāko ābolu biezeni no līdzi atnestajiem āboliem, radīja skaistus darbiņus no rudens veltēm izstādei „Rudentiņš bagāts vīrs”, veidoja vaska sveces un piedalījās rotaļās, kā arī samīļoja savu tēvus!

No plkst. 11.00-12.00 ciemos tika gaidīti paši mazākie bērniņi vecumā no 1 līdz 3 gadiem, lai piedalītos attīstošās rotaļās.

No plkst. 12.00-14.00 aktivitātēs piedalījās bērni vecumā no 3-10 gadiem. No bitīšu sarūpētajām rudens veltēm bērni veidoja darbiņus izstādei „Rudentiņš bagāts vīrs”. Latvijas Biškopības biedrības (LBB) pārstāve Līga Lapiņa Lapšina parādīja bērniem, kā gatavot vaska sveces. Visi bērni saņēma dāvaniņas – gardu medu, kuru bija sarūpējusi Latvijas Biškopības biedrība.

Sakarā ar to, ka 11. septembrī visā Latvijā svin Tēva dienu, īpašā godināšanas un samīļošanas dejā tika sveikti līdzi atnākušie tēvi, kā arī katrs no viņiem saņēma mazu dāvaniņu no LBB.

Kopā ar ģimenes restorāna „Hercogs” īpašnieku Andri Rūmīti mazie ciemiņi paši gatavoja gardāko ābolu biezeni. Andris aicināja bērnus palīdzēt sablendēt gardo biezeni un pakāpeniski pievienot veselīgo medu. Pēc šīs nelielās atrakcijas visi kopā našķējās.

Šā gada 12. jūnijā no plkst. 11.00 – 14.00 Jelgavas ģimenes restorānā „Hercogs” Tautu meitas Jolanta un Laila kopā ar atnākušajiem bērniem ieskandināja Līgo klausoties Jāņu dziesmas, veidojot papīra puķu vainagus, lustējoties un uzgraužot veselīgos našķus.

Arī šoreiz bērniem tika piedāvāta sejiņu krāsošana, atnākušo bērnu vidū bija taurentiņi un citi zvēri. Plānots, ka Eva Pļaviņa nāks ciemos arī turpmāk un zīmējot bērniem sejiņas padarīs Bērnu rītus vēl interesantākus!

2011. gada 10. aprīlī no plkst. 11.00 – 14.00 Jelgavas ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” Cālēns un Zaķēni kopā ar atnākušajiem vairāk kā 40 bērniem ieskandināja Lieldienas krāsojot olas, veidojot cāļus, ripinot olas, dejojot un meklējot Lieldienu trusi!

Mazie ciemiņi nāca ar saviem Lieldienu truša zīmējumiem, daži paši bija saģērbušies par zaķiem. Paldies trušu audzētājām no Jelgavas Sanitai Verpakovskai un Ilzei Savickai par atvestajiem trušiem uz Bērnu rīta Trušu izstādi! Kā arī paldies Vendijai Rubenei, kura atnesa savu mājas mīluli trusi Čitu ar visu banti, kā arī paldies mazajai Martai par mīļmantas dalību izstādē. Bērni varēja nobalsot par skaistāko trusi un ar viennozīmīgu balsu vairākumu pirmo vietu ieguva balts trusis ar samtaini maigu kažoku un melniem plankumiņiem jeb Dalmācijas Rex, otro vietu ieguva arī Sanitas Verpakovskas trusis – Lielais sudrabotais, bet trešo vietu Vendijas trusis Čita.

Arī šoreiz bērniem tika piedāvāta sejiņu krāsošana, atnākušo bērnu vidū bija gan zaķēni, gan lauvas, gan zirnekļcilveki un citi. Plānots, ka Eva Pļaviņa nāks ciemos arī turpmāk un zīmējot bērniem sejiņas padarīs Bērnu rītus vēl interesantākus!

2011. gada 13. martā no plkst. 11.00 – 14.00 Jelgavas ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” Pepija un Tīģerēns kopā ar atnākušajiem 20 bērniem svinēja Bērnu rīta 1. dzimšanas dienu!

Mazie ciemiņi Bērnu rītu vadītājām dāvināja ziedus un pašu veidotus apsveikumus! Pasākuma ietvaros bērni veidoja apsveikuma plakātus, spēlēja spēles, dejoja un zīmēja, dauzījās bumbu baseinā, spēlējas ar baloniem, cienājās ar gardām kūkām un āboliem!

Šoreiz ciemos bija atnākusi arī Pepijas un Tīģerēna draudzene Eva, kura jautrības radīšanai apgleznoja bērnu sejiņas. Ciemiņu vidū bija sastopami gan Zirnekļcilvēki, gan Taureņi, gan Puķītes, gan Vilki un citi. Plānots, ka Eva nāks ciemos arī turpmāk!

2011. gada 20. februārī no plkst. 11.00 – 14.00 Jelgavas ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” norisinājās Bērnu rīts ar Eņģeļiem. Dalības maksa 1 Ls.

Arī šoreiz un turpmāk no plkst. 11.00 – 12.00 Eņģeļi gaidīja ciemos mazākos bērniņus vecumā no gadiņa līdz nepilniem četriem gadiem kopā ar vecākiem, lai ietu vecumam atbilstošās rotaļās. Bet no 12.00 – 14.00 Eņģeļi priecājās redzēt bērnus vecumā no 4 – 10 gadiem. Bērnu rīta programmā bija dažādas spēles, rotaļas un aktivitātes, zīmēšana un krāsošana, veidojām darbiņu, kuru varēja paņemt līdzi uz mājām, un našķējāmies ar garšīgām un veselīgām uzkodām.

2011. gada 9. janvārī no plkst. 11.00 – 14.00 Jelgavas ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” norisinājās Bērnu rīts ar Kaķēniem. Kaķēni kopā ar bērniem veidoja skaistas kaķu bildes, spēlēja dažādas spēles, gāja rotaļās, krāsoja krāsojamās lapas, apgleznoja sejiņas un cienājās āboliem.

Arī šoreiz Bērnu rīta apmeklētāji tika dalīti pa vecuma grupām, aicinot no 11.00-12.00 ciemos bērnus vecumā no 1 līdz gandrīz četriem gadiem, bet no 12.00-14.00 bērnus vecumā no 4 līdz 10 un vairāk gadiem. Tā plānots organizēt Bērnu rītus arī turpmāk.

2010. gads

2010. gada 12. decembrī no plkst. 11.00 – 14.00 Jelgavas ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” norisinājās Bērnu rīts ar Rūķiem. Rūķi kopā ar bērniem gatavoja un dekorēja piparkūkas, spēlēja dažādas spēles, gāja rotaļās, krāsoja krāsojamās lapas, cienājās ar pašceptajām piparkūkām un āboliem.

Šoreiz Bērnu rīts tika iedalīts vecuma grupās, aicinot no 11.00-12.00 ciemos bērnus vecumā no 1 līdz gandrīz četriem gadiem, bet no 12.00-14.00 bērnus vecumā no 4 līdz 10 un vairāk gadiem. Tā plānots organizēt Bērnu rītus arī turpmāk. Palīgos tika pieaicinātas arī divas auklītes, kas palīdzēja bērniem veidot un dekorēt piparkūkas.

2010. gada 14. novembrī no plkst. 11.00 – 14.00 Jelgavas ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” norisinājās Bērnu rīts ar Raganiņām. Kopā ar vairāk kā 40 bērniem vecumā no 1-10 gadiem Raganiņas izgatavoja jaukus spociņus. Bērni spēlēja dažādas spēles, gāja rotaļās, krāsoja krāsojamās lapas, zīmēja Raganiņas un cienājās ar rudens labumiem – āboliem.

2010. gada 10. oktobrī no plkst. 11.00 – 14.00 Jelgavas ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” norisinājās Bērnu rīts ar Lauku Peli un Pilsētas Peli. Pasākumu apmeklēja vairāk kā 30 bērni vecumā no 1 līdz 10 gadiem.

Programmā bija kļavu lapu rozīšu veidošana, veiksmīgāko pušķīšu darinātāji saņēma balvas no mammam.lv. Bērni spēlēja dažādas spēles, gāja rotaļās, krāsoja krāsojamās lapas, zīmēja un cienājās ar rudens labumiem – āboliem un riekstiem.

Šis bija jau astotais pasākums bērniem, kas tika rīkots ēdnīcas un ģimenes kafejnīcas „Hercogs” telpās. Pirmais Bērnu rīts norisinājās 14. martā, kad ar bērniem tikās Tīģerēns un Pepija. Ar bērniem jau ir tikušies Pirāti, Sprīdītis un Lienīte, Fejas, Lācēns Pūks un Sivēntiņš, Zaķēni, kā arī Buratīno un Malvīne.

2010. gada 12. septembrī no plkst. 11.00 – 14.00 Jelgavas ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” norisinājās Bērnu rīts ar Buratīno un Malvīni. Pateicoties vecāku atsaucībai un saulainajai svētdienai, pasākumu apmeklēja vairāk kā 20 bērni vecumā no 1-10 gadiem.

Programmā bija zelta atslēdziņu izgatavošana, spēles, rotaļas un aktivitātes, kā arī krāsošana. Šoreiz Buratīno un Malvīne bija sarūpējuši ābolus, bumbierus un konfektītes „Zelta atslēdziņa”. Paldies vecākiem, kuri savus bērnus ved jau regulāri un par šo pasākumu pastāsta arī saviem draugiem. Liels prieks arī par bērniem, kuri pirmo reizi apmeklē šāda veida pasākumu.

2010. gada 15. augustā no plkst. 11.00 – 14.00 ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” norisinājās Bērnu rīts ar Zaķēniem. Spītējot lielajam karstumam, pasākumu apmeklēja aptuveni 20 bērni vecumā no 1-10 gadiem.

Programmā bija zaķa ausu izgatavošana un sejiņu krāsošana, dažādas spēles, rotaļas un aktivitātes, kā arī zīmēšana un mammam.lv piedāvāto krāsojamo lapu izkrāsošana, neizpalika arī našķēšanās ar garšīgām un veselīgām uzkodām. Šoreiz tika sveikts arī viens septiņgadīgs gaviļnieks vārdā Niks!

Pa to laiku, kamēr bērni izklaidējās, vecāki varēja atpūsties kafejnīcā vai iziet savās darīšanās. Pēc bērnu rīta vai tā norises laikā visi tika aicināti ieturēt gardu maltīti vai baudīt atspirdzinošus dzērienus.

2010. gada 11. jūlijā no plkst. 11.00 – 14.00 ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” norisinājās Bērnu rīts ar Lācēnu Pūku un Sivēntiņu. Spītējot karstumam un atvaļinājumu laikam, pasākumu apmeklēja vairāk kā 20 bērni vecumā no 1-10 gadiem.

Programmā bija lācēna un sivēntiņa sejiņu veidošana, dažādas spēles, rotaļas un aktivitātes, kā arī zīmēšana un mammam.lv piedāvāto krāsojamo lapu izkrāsošana, neizpalika arī našķēšanās ar garšīgām un veselīgām uzkodām.

Pa to laiku, kamēr bērni izklaidējās, vecāki varēja atpūsties kafejnīcā vai iziet savās darīšanās. Pēc bērnu rīta vai tā norises laikā visi tika aicināti ieturēt gardu maltīti vai baudīt atspirdzinošus dzērienus.

2010. gada 14. martā no plkst. 10.30-13.30 ēdnīcā un ģimenes kafejnīcā „Hercogs” norisinājās Bērnu rīts ar Tīģerēnu. Tā ietvaros ģimenes ar bērniem vecumā no 4-7 gadiem tika aicinātas iet rotaļās uz jautroties kopā ar Tīģerēnu un Pepiju.

Šis bija pirmais pasākums bērniem, kas tika rīkots ēdnīcas un kafejnīcas „Hercogs” telpās. Rotaļās piedalījās 15 bērni vecumā no 2 – 10 gadiem, kā arī viņu vecāki. Turpmāk šādi Bērnu rīti tiks rīkoti reizi mēnesī svētdienā, lai ģimenes kopā ar bērniem var interesanti un jauki pavadīt laiku. Jāuzsver, ka pasākums ir bez maksas un tiek aicinātas ģimenes ar jebkura vecuma bērniem. Sekojiet līdzi informācijai!