Ģimenes restorāns “Hercogs” no citām sabiedriskās ēdināšanas iestādēm atšķiras ar pievilcīgajām cenām, plašo un veselīgo ēdienkarti, interesanto interjeru un tās telpās rīkotajiem pasākumiem.

Virtuālā tūre pa ģimenes restorānu Hercogs: http://www.skatskat.lv/virtuala-ture/jelgava/hercogs/hercogs.html

“Hercoga” īpašnieks ir šefpavārs Andris Rūmītis, kurš ir stažējies amerikāņu restorānā Itālijā un vienā no pasaules labākajiem restorāniem – “Michelin” Francijā.

“Hercogs” vēlas popularizēt veselīgu pārtiku, kas gatavota no vietējiem produktiem. Tādēļ produktus iepērk no apkārtnes zemniekiem bez starpnieku līdzdalības, līdz ar to tiek nodrošināta garda un veselīga maltīte par pieņemamu cenu.

Restorāna telpās tiek klāts svētku mielasts dažādiem dzīves gadījumiem; tiek rīkoti interesanti pasākumi.

Misija: ģimenes restorāns “Hercogs” piedāvā ne tikai garšīgas un veselīgas maltītes par saprātīgām cenām, bet arī labi un saturīgi pavadīt laiku, organizējot dažādus pasākumus – bauda vēderam, sirdij, prātam un maciņam!

Vīzija: kļūt par apmeklētāko un dažādām iedzīvotāju grupām pieejamāko ēdināšanas un laba laika pavadīšanas iestādi visās Latvijas lielākajās pilsētās; kļūt par ekskluzīvu vietu ar slēgtiem vīna vakariem un pieckāršu maltīti.

Ģimenes restorāns “Hercogs” piedalās darbinieku apmācības projektā pateicoties ES aktivitātei “Atbalsts nodarbināto apmācībām komersantu konkurētspējas veicināšanai – atbalsts partnerībās organizētām apmācībām”. Finansējuma saņēmējs “Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija” 2010.gada 22.novembrī ir noslēgusi līgumu Nr. L – APA-10-0017 ar v/a “Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” par projekta “Viesnīcu, restorānu un saistīto nozaru komersantu darbinieku apmācību projekts” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.